Metallco Grenland AS

Metallco konsernet bygger nytt gjenvinningsanlegg i Herøya Industripark. Metallco Grenland AS vil bli en naturlig partner for industrien i Telemark, Vestfold, Aust- og Vest-Agder. Metallco Grenland vil ta mot alle typer jern og metall, både fra industrien og private. Avdelingen vil være bemannet med ansatte som har lang erfaring og som kjenner de lokale forhold meget godt. Kontaktperson: Jo Erland Kjær. Mobil: 911 75 478.

Kontakt oss
OsloFredrikstad Oppaker Toten Gjøvik Porsgrunn Larvik Kristiansand Bergen Vartdal Åndalsnes Molde Høgset Hommelvik Heimdal Harstad Tromsø
Bergen:
Metallco Bergen AS
Fleslandsvegen 73
5258 Blomsterdalen

Tlf: 55 34 17 70
bergen@metallco.com
Fredrikstad:
Metallco Kabel AS
Titangata 14
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 69 39 60 60
Metallco Stene AS
Borg Havnevei 11
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 940 15 298
metallco.stene@metallco.com
Gjøvik:
Metallco Oppland AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
oppland@metallco.com
Norsk Metallfragmentering AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 84
firmapost@opplandmetall.no
Metallco EE Norge AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
eenorge@metallco.com
Harstad:
HRS Metallco AS
Skavdalsveien 6
9409 Harstad

Tlf: 77 03 13 90
post@hrs.no
Høgset:
Metallco Møre AS
Høgset Terminalen
6633 Gjemnes

Tlf: 71 29 48 00
post@hogsetterminalen.no
Kristiansand:
Sædberg Metall AS
Skibåsen 15
4636 Kristiansands

Tlf: 38 04 46 95
Larvik:
Jern og
Metallomsetning AS

Sagveien 1/3
3262 Larvik

Tlf: 33 14 03 40
post@jm-omsetning.no
Oppaker:
Larsen Skraphandel AS
Industrivegen 10
2166 Oppaker

Tlf: 915 17 678
post@skraphandel.no
Oslo:
Metallco AS
Strømsveien 287
0668 Oslo

Tlf: 23 14 26 10
post@metallco.com
Porsgrunn:
Metallco Grenland AS
Herøya Industripark

Tlf: 911 75 478
jek@metallco.com
Toten:
Metallco Aluminium AS
Einav. 971
2843 Eina

Tlf: 61 19 87 70
aluminium@metallco.com
Tromsø:
HRS Metallco AS
Ringveien 88
9018 Tromsø

Tlf: 900 25 696
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Avdeling Heimdal
Heggstadmyra 3
7080 Heimdal

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Havneveien
7550 Hommelvik

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Vartdal:
Elektrogjenvinning
Møre AS

Vartdal
6170 Vartdal

Tlf: 70 04 04 60
Åndalsnes:
Metallco Møre AS
Øran Vest
6300 Åndalsnes

Tlf: 71 22 13 46
more@metallco.com