Metallco Oppland AS

Tidligere AS Oppland Metall

Mattisrudsvingen 101, 2827 Hunndalen

Postadresse:

Metallco Oppland AS
Postboks 46
2801 Gjøvik

Kontaktinformasjon:

Telefon: 61 18 76 70
Telefax: 61 18 76 98
Epost: oppland@metallco.com
Webadresse: www.metallco.com

Storbil

Vi har et stort utvalg brukte maskiner,
kjøretøy og deler.

Les mer »

Bruksjern og armering

Vi leverer ferdig kappet og
bøyd bruksjern og armering.

Les mer »

Storbil
Etter miljøsanering og demontering av objekter blir alle brukbare deler lagret. Dette for å gi forbrukere en mulighet til å velge brukte deler til sine maskiner eller kjøretøy. Vi har konkurransedyktige priser og bred kunnskap om varene vi selger.
Vi har også komplette kjøretøy og maskiner for salg.
Ved å gå inn på www.tungbildeler.no vil du kunne se vårt varelager. Ta kontakt ved eventuelle spørsmål.
Bruksjern og armering
Vi er en av distriktets ledende leverandører av bruksjern og armering.
Vi leverer ferdig kappet og bøyd på byggeplass og kan supplere i fra eget lager på kort varsel.
Ta kontakt på bruksjern@metallco.com for pristilbud!
Telefon: 45416358
Kontakt oss
OsloFredrikstad Oppaker Toten Gjøvik Porsgrunn Larvik Kristiansand Bergen Vartdal Åndalsnes Molde Høgset Hommelvik Heimdal Harstad Tromsø
Bergen:
Metallco Bergen AS
Fleslandsvegen 73
5258 Blomsterdalen

Tlf: 55 34 17 70
bergen@metallco.com
Fredrikstad:
Metallco Kabel AS
Titangata 14
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 69 39 60 60
kabel@metallco.com
Metallco Stene AS
Borg Havnevei 11
1630 Gamle Fredrikstad

Tlf: 940 15 298
metallco.stene@metallco.com
Gjøvik:
Metallco Oppland AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
oppland@metallco.com
Metallco NMF AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 84
firmapost@opplandmetall.no
Metallco EE Norge AS
Mattisrudsvingen 101
2827 Hunndalen

Tlf: 61 18 76 70
eenorge@metallco.com
Harstad:
HRS Metallco AS
Skavdalsveien 6
9409 Harstad

Tlf: 77 03 13 90
post@hrs.no
Høgset:
Metallco Møre AS
Høgset Terminalen
6633 Gjemnes

Tlf: 71 29 48 00
post@hogsetterminalen.no
Kristiansand:
Sædberg Metall AS
Skibåsen 15
4636 Kristiansands

Tlf: 38 04 46 95
Larvik:
Jern og
Metallomsetning AS

Sagveien 1/3
3262 Larvik

Tlf: 33 14 03 40
post@jm-omsetning.no
Oppaker:
Larsen Skraphandel AS
Industrivegen 10
2166 Oppaker

Tlf: 915 17 678
post@skraphandel.no
Oslo:
Metallco AS
Strømsveien 287
0668 Oslo

Tlf: 23 14 26 10
post@metallco.com
Porsgrunn:
Metallco Grenland AS
Herøya Industripark

Tlf: 911 75 478
jek@metallco.com
Toten:
Metallco Aluminium AS
Einav. 971
2843 Eina

Tlf: 61 19 87 70
aluminium@metallco.com
Tromsø:
HRS Metallco AS
Ringveien 88
9018 Tromsø

Tlf: 900 25 696
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Avdeling Heimdal
Heggstadmyra 3
7080 Heimdal

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Trondheim:
Metallco Trondheim AS
Havneveien
7550 Hommelvik

Tlf: 73 53 73 73
trondheim@metallco.com
Vartdal:
Elektrogjenvinning
Møre AS

Vartdal
6170 Vartdal

Tlf: 70 04 04 60
Åndalsnes:
Metallco Møre AS
Øran Vest
6300 Åndalsnes

Tlf: 922 03 075
more@metallco.com